Category Archives: Kollu Bariyer Sistemleri

  • 0

Faac 640 Bariyer

Faac 640

Faac 640 7 metrelik açık alanlarınız için uygundur. Hidrolik açılma ve kapanma bloklu sistemi mevcuttur.Üçgen anahtarlı harici boşa alma ile elektrik kesintilerinde manuele alma özelliği.

Özellikle yoğun kullanıma ihtiyaç duyulan geniş endüstriyel girişler için doğru çözüm sağlamaktadır. Patentli elektronik yavaşlama sistemi mevcuttur. 7 metrede 4 saniyede açabilmektedir. Motorun kendi ağırlığı 84 kg gelmektedir. Ip 44 koruma sınıfına aittir. -20 +55 derece arasında sorunsuz çalışma sağlamaktadır.


  • 0

Bft Giotto Bariyer

Bft Gıotto Bariyer ;

Bft Gıotto kollu bariyer araç ve yaya trafiğine açık alanlarınızın trafik akışını kontrol etmek için kullanışlıdır. 6 metreye kadar olan açık alanlarınızda kontrollü geçiş işlemini gerçekleştirmektedir. Bft Gıotto kollu bariyerler sağlam yapısı ile çarpmalara karşı oldukça dayanıklıdır. Gıotto kollu bariyerin gövdesi özel olarak tasarlanmış yapısı sayesinde dış etkenlere ve olumsuz hava koşullarında dahi uzun yıllar etkilenmeden tam performanslı bir şekilde çalışabilmektedir. 4 saniye gibi kısa bir sürede açılıp kapana bilmektedir. Yoğun kullanım alanlarınız için uygun olup genel olarak araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu alanlarda tercih edilmektedir.


  • 0

Nice Wide Bariyer

NİCE WIDE BARİYER

Nice Wide Bariyer‘ler yoğun kullanımlarınız için özel olarak tasarlanmıştır. 24 volt DC ile çalışmaktadır.Nice wide bariyere harici akü bağlanabilir ve hgs,ogs gibi hızlı geçiş sistemlerinizle beraber kullanabilme imkanı sunmaktadır. Bariyer kollarını istediğiniz üzere sola veya sağa takılabilmektedir. Nice wide bariyer  -20 +50 derece arasında sorunsuz bir şekilde çalışabilmektedir. Ip 54 koruma sertifikasına sahiptir. Engel tanıma özelliği ile kendini geliştirin Nice Wide Bariyer %80 çalışma kapasitesine sahip çıkmaktadır.

Nice Wide 4

4 metre kol uzunluğuna sahiptir. Açılma süresi 3,5 saniye olan wide bariyer in kendi ağırlığı ise 46 kg’dır.

Nice Wide 5

5 metre kol uzunluğuna sahip olan Nice Wide 5’in açılma süresi ise 3,5 saniyedir. Kendi ağırlığı ise 46 kg’dır.

Nice Wide 6

6 metre bariyer kolu kaldırmaya özel üretilmiştir. Açılma süresi 6 saniye olan wide bariyerin ağırlığı 54 kg’dır.


  • 0

Nice Signo Kollu Bariyer

Nice Signo Bariyer Servisi

Nice Signo Bariyer

Nice Signo Kollu BariyerNice Signo Bariyerin 3 metre kol taşıma kapasitesi bulunur. Otopark bariyeri olan Signo bariyerde kontrol ünitesi üzerinde bulunmaktadır. Nice signo bariyer 24 Volt DC akımla çalışan bu bariyer yoğun kullanım alanları için tercih edilmektedir. Bariyerin kolunun üzerine istenildiği taktirde hareketli saçak ya da ayak takılabilir. Bariyerin gece görünmesini sağlayan sticker kullanılır. Gövde rengi metalik gri olan bariyerdir. Diğer ürünlerimizde olduğu gibi bu ürünün de bariyer servisini sağlıyoruz.

 


  • 0

Bft Michelangelo Kollu Bariyer

Bft Michelangelo Bariyer Servisi

Bft Michelangelo Bariyer

Bftt Michelangelo Kollu Bariyer;
Bft Michelangelo bariyer 8 metrelik genişliğe sahip alanları rahatlıkla kapatabiliyor. Elektronik ayarlanabilme özelliği bulunan limit switch sistemi bariyer sisteminde bulunmaktadır. Kontrol kartının uygun yerde olması ile ayakta işlem yapılabiliyor. Yapısının sağlamlığı ile dikkat çeken Michelangelo bariyer çarpmalara karşı oldukça dayanıklıdır. Opsiyonel bir şekilde takılabilen fotosel ve flaşör sistemleri bariyer kasasına entegre edilebiliyor. Kablolama işlemleri ise kablolama için ayrılan kanallar aracılığıyla yapılabiliyor.

teknik-bilgi


  • 0

Bft Moovi Kollu Bariyer

Bft Moovi Kollu Bariyer; Bft Moovi bariyerin 
3 metreden başlayıp 5 metreye kadar devam eden kol uzunluğuna sahip, 1.5 – 8 sn. arası kapanma ve açılma süreleri bulunan modelleri mevcuttur. Bariyer sistemi uygulamalara yönelik geniş aksesuar çeşidi bulunmaktadır. Dâhili tip havalandırma sistemi, hızlı tip serbest bırakma sistemi ve kişisel anahtarlı sistemi bulunmaktadır. Aksesuarlar Bft Bariyer‘e rahatlıkla montaj edilebilir.

teknik-bilgi


  • 0

Bft Bgv Kollu Bariyer

Bft Bgv Bariyer Servisi

Bft Bgv Bariyer Servisi

Bft Bgv Kollu Bariyer;

Kollu bariyer sistemlerinden olan BGV Bariyerin kol uzunluğuna bağlı olarak çeşitli modelleri bulunmaktadır. Bariyer kolunun balans ayarı sistemde yer alan yay ile sağlanmaktadır. Kilitleme sistemi ise mekanik olarak ayarlıdır. Bft Bgv kollu bariyer hoş bir tasarıma sahiptir. Bft Bgv kollu bariyer sık kullanıma uygundur. Otopark Ve Site gibi giriş çıkışın çok olduğu yerlerde tercih edilebilir.

teknik-bilgi