Bariyer Tamiri

  • 0

Bariyer Tamiri

Bariyer Tamiri

Bariyer Tamiri

Tüm ürünlerimiz de olduğu gibi bariyer ürünlerimizde de teknik destek hizmeti sağlıyoruz. Bariyer servisi, bariyer tamiri ve bariyer bakımı gibi hizmetleri profesyonel kadromuzla müşterilerimize sunuyoruz. Bariyer Tamiri verdiğimiz bir kaç marka veriyoruz Bft bariyer tamiri, Nice bariyer tamiri, Somfy bariyer tamiri, Genius bariyer tamiri, Lentus bariyer tamiri, Ditec bariyer tamiri gibi bir çok markaya hizmet sunmaktayız. Firmamız 16. yıldır otomasyon üzerinde büyük bir yer almıştır. Bariyer FiyatlarıBariyer Tamiri İçin Buraya Tıklayın..


  • 0

Nice Wil Bariyer Servisi

Nice Wil Bariyer Tamiri

Nice Wil Bariyer Tamiri

Nice Wil Bariyer Servisi: Tork gücü 140 NM, açılma süresi ise 3.5 saniyedir. Kontrol ünitesi üzerinde bulunan ürünün 4 metre kol taşıyabilme kapasitesi vardır. 24 Volt DC akımla çalışmaktadır. Yoğun kullanım alanları için uygun bir üründür. Kola sticker takılabilir ve gece görünmesini sağlayabilir. Nice Wil 5 bariyer teknik özellikleri bakımında Wil 4 modeliyle aynıdır.  Farklı özellik olarak kol taşıyabilme kapasitesi 4 metredir. Nice Wil 6’nın ise açılma süresi 5 saniyedir. 200 NM Tork gücü vardır. 360 Wat gücü olan Wil 6, 6 metre kol taşıma kapasitesine sahiptir. Diğer bariyerler gibi kontrol ünitesi üzerinde bulunmaktadır. İstenildiği taktirde kola ayak ve saç takılabilir. Bariyerin rengi ise turuncudur. Diğer ürünlerimizde olduğu gibi bu ürünün de bariyer tamiri, Bariyer Servisi, Bariyer Bakımı hizmetini sağlıyoruz.

(Bariyer Servisi) Bariyer Fiyatları İçin Buraya Tıklayın..


  • 0

Nice X Bar Bariyer Servisi

Nice X Bar Bariyer Servisi

Nice X Bar Bariyer Servisi

Nice X Bar Bariyer Servisi: Açılma süresi 4 saniyeden az olan bir üründür. Bariyer de 24 Vdc motor bulunur. Bariyere; akü, flaşör ve 3 metre modüler kol takılabilir. Kademeli hız ayarı 6’dır. Yavaş başlama ve yavaş durma özelliğinin yanı sıra engel tanıma özelliği de vardır. Diğer ürünlerimizde olduğu gibi bu ürünün de bariyer bakımı, bariyer servisi, bariyer tamiri gibi bir çok hizmetimiz mevcuttur. Nice Bariyer Fiyatların İçin Buraya Tıklayın..

 


  • 0

Nice Signo Bariyer Servisi

Nice Signo Bariyer Servisi

Nice Signo Bariyer Servisi

Nice Signo Bariyer Servisi: Nice Signo Bariyerin 3 metre kol taşıma kapasitesi bulunur. Otopark bariyeri olan Signo bariyerde kontrol ünitesi üzerinde bulunmaktadır. 24 Volt DC akımla çalışan bu bariyer yoğun kullanım alanları için tercih edilmektedir. Bariyerin kolunun üzerine istenildiği taktirde hareketli saçak ya da ayak takılabilir. Bariyerin gece görünmesini sağlayan sticker kullanılır. Gövde rengi metalik gri olan bariyerdir. Diğer ürünlerimizde olduğu gibi bu ürünün de bariyer servisini sağlıyoruz. Nice Bariyer Servisi, Bariyer Fiyatları Ve Bariyer Tamiri İçin Buraya Tıklayın..


  • 0

Bariyer Tamiri

Bariyer Tamiri

Bariyer Tamiri

Bariyer tamiri, bariyer servisi ve bariyer bakımı gibi hizmetlerimizi kusursuz bir şekilde müşterilerimize sunmaya özen gösteriyoruz. Profesyonel kadromuz ve son teknolojik makinelerimizle bariyer üretimlerini gerçekleştiriyoruz. Teknik ekibimiz tecrübeli, bariyer tamiri için eğitim almış, müşteri memnuniyetine dayalı olarak 7/24 hizmet vermektedir. Bariyer Fiyatları, Teknik Destek İçin Buraya Tıklayın..

BFTNİCESOMFYGENİUSDİTECLENTUS


  • 0

Bft Michelangelo Bariyer Servisi

Bft Michelangelo Bariyer Servisi

Bft Michelangelo Bariyer Servisi

Bft Michelangelo Bariyer Servisi;
Bft michelangelo bariyer, bft bariyerlerinin en büyük ve en lüks modelidir. Bariyer servisi dikkat gerektiren bir hizmettir. Bft bariyer fiyatları, bariyer servisi, bariyer tamiri gibi bir çok hizmeti firmamız tarafından alabilirsiniz. Bft bariyerler hakkında bilgi için bize ulaşabilirsiniz. Firmamız tarafından yapılan bariyer montajlarına 2 yıl garanti vermektedir. Bariyer servisi, bariyer tamiri, bariyer fiyatları için Buraya Tıklayın..


  • 0

Bft Moovi Bariyer Servisi

Bft Moovi Bariyer Servisi: Bu bariyerlerin 1.5 – 8 saniye arası açılma ve kapanma süreleri bulunur. Bft Moovi Bariyerin Kol uzunluğu 3 metre ile 5 metre arasında değişen modelleri bulunur. Moovi bariyerlerin farklı uygulamalara yönelik geniş aksesuarları vardır. Havalandırma sistemi dahilidir. Moovi bariyerde kişisel anahtarlı, hızlı, serbest bırakma sistemi bulunur. Kilitleme sistemi ise mekanik olarak ayarlıdır. Bft moovi bariyer servisi, ve tamiri için Buraya Tıklayın..