Bft Michelangelo Bariyer Servisi

  • 0

Bft Michelangelo Bariyer Servisi

Bft Michelangelo Bariyer Servisi

Bft Michelangelo Bariyer Servisi

Bft Michelangelo Bariyer Servisi;
Bft michelangelo bariyer, bft bariyerlerinin en büyük ve en lüks modelidir. Bariyer servisi dikkat gerektiren bir hizmettir. Bft bariyer fiyatları, bariyer servisi, bariyer tamiri gibi bir çok hizmeti firmamız tarafından alabilirsiniz. Bft bariyerler hakkında bilgi için bize ulaşabilirsiniz. Firmamız tarafından yapılan bariyer montajlarına 2 yıl garanti vermektedir. Bariyer servisi, bariyer tamiri, bariyer fiyatları için Buraya Tıklayın..


  • 0

Bft Moovi Bariyer Servisi

Bft Moovi Bariyer Servisi: Bu bariyerlerin 1.5 – 8 saniye arası açılma ve kapanma süreleri bulunur. Bft Moovi Bariyerin Kol uzunluğu 3 metre ile 5 metre arasında değişen modelleri bulunur. Moovi bariyerlerin farklı uygulamalara yönelik geniş aksesuarları vardır. Havalandırma sistemi dahilidir. Moovi bariyerde kişisel anahtarlı, hızlı, serbest bırakma sistemi bulunur. Kilitleme sistemi ise mekanik olarak ayarlıdır. Bft moovi bariyer servisi, ve tamiri için Buraya Tıklayın..


  • 0

Bft Bgv Bariyer Servisi

Bft Bgv Bariyer Servisi

Bft Bgv Bariyer Servisi

Bft Bgv Bariyer Servisi: Kol uzunluğu esas alınarak yüksek, orta ve düşük modelleri bulunur. Sistemde bulunan yay sayesinde bariyer kolunun balan ayarı yapılır. Kilitleme sistemi ise mekanik şekilde ayarlanmıştır. Tüm bariyer sistemlerinde olduğu gibi Bgv Bariyer bakımı da şirketimiz tarafından sağlanmaktadır. Bft Bgv Bariyer Servisi, Bft Bgv Bariyer Tamiri firmamız tarafından yapılmaktadır. Bft Bariyer servisi için Buraya Tıklayın..


  • 0

Bft Stoppy Mantar Bariyer Servisi

 

Bft Mantar Bariyer Servisi

Bft Mantar Bariyer Servisi

Bft Stoppy Mantar Bariyer Servisi : Bu bariyer türünde iki tür model vardır. Biri ışıklı diğeri ise alarm modelidir. Elektrikler kesildiğinde bariyerin kapalı ya da açık konumda kalması Bft Mantar Bariyer ile mümkündür. Elektrik kesintisi meydana geldiğinde Mantar Bariyerler herhangi bir çarpma olayının yaşanmaması için yavaşça açılır. Parlayan yüzeyleri sayesinde bu bariyerler geceleri kolaylıkla fark edilebilir. BFT Bariyer Servisi olarak Mantar Bariyerlerin teknik özelliklerinden bahsedecek olursak; PERSEO Kontrol Ünitesi sayesinde çalışır, 230 V enerjiyle çalışır, çalışma esnasında 270 W güç çeker, 130°’ye kadar termik koruma sağlar, tam olarak kapanma ve açılmayı 6 saniyede gerçekleştirir, elektrik kesintisinden kendiliğinden açılır. Bft mantar bariyer servisi için Buraya Tıklayın..