Bariyer Tamiri

  • 0

Bariyer Tamiri

Bariyer Tamiri

Bariyer Tamiri

Tüm ürünlerimiz de olduğu gibi bariyer ürünlerimizde de teknik destek hizmeti sağlıyoruz. Bariyer servisi, bariyer tamiri ve bariyer bakımı gibi hizmetleri profesyonel kadromuzla müşterilerimize sunuyoruz. Bariyer Tamiri verdiğimiz bir kaç marka veriyoruz Bft bariyer tamiri, Nice bariyer tamiri, Somfy bariyer tamiri, Genius bariyer tamiri, Lentus bariyer tamiri, Ditec bariyer tamiri gibi bir çok markaya hizmet sunmaktayız. Firmamız 16. yıldır otomasyon üzerinde büyük bir yer almıştır. Bariyer FiyatlarıBariyer Tamiri İçin Buraya Tıklayın..


  • 0

Bft Michelangelo Bariyer Servisi

Bft Michelangelo Bariyer Servisi

Bft Michelangelo Bariyer Servisi

Bft Michelangelo Bariyer Servisi;
Bft michelangelo bariyer, bft bariyerlerinin en büyük ve en lüks modelidir. Bariyer servisi dikkat gerektiren bir hizmettir. Bft bariyer fiyatları, bariyer servisi, bariyer tamiri gibi bir çok hizmeti firmamız tarafından alabilirsiniz. Bft bariyerler hakkında bilgi için bize ulaşabilirsiniz. Firmamız tarafından yapılan bariyer montajlarına 2 yıl garanti vermektedir. Bariyer servisi, bariyer tamiri, bariyer fiyatları için Buraya Tıklayın..


  • 0

Bft Moovi Bariyer Servisi

Bft Moovi Bariyer Servisi: Bu bariyerlerin 1.5 – 8 saniye arası açılma ve kapanma süreleri bulunur. Bft Moovi Bariyerin Kol uzunluğu 3 metre ile 5 metre arasında değişen modelleri bulunur. Moovi bariyerlerin farklı uygulamalara yönelik geniş aksesuarları vardır. Havalandırma sistemi dahilidir. Moovi bariyerde kişisel anahtarlı, hızlı, serbest bırakma sistemi bulunur. Kilitleme sistemi ise mekanik olarak ayarlıdır. Bft moovi bariyer servisi, ve tamiri için Buraya Tıklayın..