Nice Wide Bariyer

  • 0

Nice Wide Bariyer

NİCE WIDE BARİYER

Nice Wide Bariyer‘ler yoğun kullanımlarınız için özel olarak tasarlanmıştır. 24 volt DC ile çalışmaktadır.Nice wide bariyere harici akü bağlanabilir ve hgs,ogs gibi hızlı geçiş sistemlerinizle beraber kullanabilme imkanı sunmaktadır. Bariyer kollarını istediğiniz üzere sola veya sağa takılabilmektedir. Nice wide bariyer  -20 +50 derece arasında sorunsuz bir şekilde çalışabilmektedir. Ip 54 koruma sertifikasına sahiptir. Engel tanıma özelliği ile kendini geliştirin Nice Wide Bariyer %80 çalışma kapasitesine sahip çıkmaktadır.

Nice Wide 4

4 metre kol uzunluğuna sahiptir. Açılma süresi 3,5 saniye olan wide bariyer in kendi ağırlığı ise 46 kg’dır.

Nice Wide 5

5 metre kol uzunluğuna sahip olan Nice Wide 5’in açılma süresi ise 3,5 saniyedir. Kendi ağırlığı ise 46 kg’dır.

Nice Wide 6

6 metre bariyer kolu kaldırmaya özel üretilmiştir. Açılma süresi 6 saniye olan wide bariyerin ağırlığı 54 kg’dır.


  • 0

Nice Wil Bariyer Servisi

Nice Wil Bariyer Tamiri

Nice Wil Bariyer Tamiri

Nice Wil Bariyer Servisi: Tork gücü 140 NM, açılma süresi ise 3.5 saniyedir. Kontrol ünitesi üzerinde bulunan ürünün 4 metre kol taşıyabilme kapasitesi vardır. 24 Volt DC akımla çalışmaktadır. Yoğun kullanım alanları için uygun bir üründür. Kola sticker takılabilir ve gece görünmesini sağlayabilir. Nice Wil 5 bariyer teknik özellikleri bakımında Wil 4 modeliyle aynıdır.  Farklı özellik olarak kol taşıyabilme kapasitesi 4 metredir. Nice Wil 6’nın ise açılma süresi 5 saniyedir. 200 NM Tork gücü vardır. 360 Wat gücü olan Wil 6, 6 metre kol taşıma kapasitesine sahiptir. Diğer bariyerler gibi kontrol ünitesi üzerinde bulunmaktadır. İstenildiği taktirde kola ayak ve saç takılabilir. Bariyerin rengi ise turuncudur. Diğer ürünlerimizde olduğu gibi bu ürünün de bariyer tamiri, Bariyer Servisi, Bariyer Bakımı hizmetini sağlıyoruz.

(Bariyer Servisi) Bariyer Fiyatları İçin Buraya Tıklayın..


  • 0

Nice X Bar Bariyer Servisi

Nice X Bar Bariyer Servisi

Nice X Bar Bariyer Servisi

Nice X Bar Bariyer Servisi: Açılma süresi 4 saniyeden az olan bir üründür. Bariyer de 24 Vdc motor bulunur. Bariyere; akü, flaşör ve 3 metre modüler kol takılabilir. Kademeli hız ayarı 6’dır. Yavaş başlama ve yavaş durma özelliğinin yanı sıra engel tanıma özelliği de vardır. Diğer ürünlerimizde olduğu gibi bu ürünün de bariyer bakımı, bariyer servisi, bariyer tamiri gibi bir çok hizmetimiz mevcuttur. Nice Bariyer Fiyatların İçin Buraya Tıklayın..

 


  • 0

Nice Signo Bariyer Servisi

Nice Signo Bariyer Servisi

Nice Signo Bariyer Servisi

Nice Signo Bariyer Servisi: Nice Signo Bariyerin 3 metre kol taşıma kapasitesi bulunur. Otopark bariyeri olan Signo bariyerde kontrol ünitesi üzerinde bulunmaktadır. 24 Volt DC akımla çalışan bu bariyer yoğun kullanım alanları için tercih edilmektedir. Bariyerin kolunun üzerine istenildiği taktirde hareketli saçak ya da ayak takılabilir. Bariyerin gece görünmesini sağlayan sticker kullanılır. Gövde rengi metalik gri olan bariyerdir. Diğer ürünlerimizde olduğu gibi bu ürünün de bariyer servisini sağlıyoruz. Nice Bariyer Servisi, Bariyer Fiyatları Ve Bariyer Tamiri İçin Buraya Tıklayın..